Відбулося чергове засідання дев’ятої сесії міської ради

Дата: 01.07.2021 15:38

Фото без описуСьогодні, 1 липня, під головуванням міського голови Ігоря Петрука продовжила свою роботу дев’ята сесія Тлумацької міської ради. На сесії були присутні керівництво та начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

Під час її роботи були розглянуті питання: про зміни у складі виконавчого комітету міської ради; про затвердження Положення про молодіжну раду Тлумацької міської ради в новій редакції; про затвердження Програми «Духовне життя» на 2021-2025 роки; про звернення міської ради щодо малої приватизації; про звернення міської ради щодо прийняття Верховною Радою України законопроекту №5599; про затвердження проектної документації на стадії робочий проект «Амбулаторія монопрактики сімейної медицини в с.Остриня, про припинення права господарського відання на майно КП «Міське комунальне господарство» та закріплення майна на праві господарського відання за КП «Тлумачкомунсервіс», про погодження призначення на посаду завідувача КП «Центральна міська аптека», земельні питання та інші.

З даних питань були прийняті відповідні рішення.

Однак не всі  питання порядку денного, зокрема про затвердження проектів землеустрою, були розглянуті через відсутність необхідної кількості депутатів в роботі сесії під час їх розгляду, а саме 2/3 від загального складу Тлумацької міської ради.