Шукаємо патронатних вихователів!

Дата: 05.07.2021 11:16

Хто такі патронатні вихователі?

Патронатні вихователь/вихователька – це особа, яка прои?шла спеціальнии? курс підготовки і разом з членами сім’і? доглядає, виховує та реабілітує дитину у себе вдома.

Патронатнии?/а вихователь/ка відповідають за життя та здоров’я дитини і зобов’язані: забезпечити особистии? простір дитині, купувати одяг, годувати, створити умови для навчання та дозвілля, сприяти спілкуванню дитини з батьками, співпрацювати з батьками, з законними представниками дитини та спеціалістами.

Хто може стати патронатним вихователем?

Патронатними вихователями можуть стати громадяни Украі?ни, які не були засуджені та позбавлені батьківських прав, а також мають позитивнии? досвід виховання дітеи? і готові прои?ти навчання з підготовки патронатних вихователів.

Чи отримують грошову винагороду патронатні вихователі?

Держава гарантує соціальну допомогу на утримання дитини – 2,5 прожиткові мінімуми в залежності від віку або 3,5 для дитини з інвалідністю, грошове забезпечення за надану послугу – 5 прожиткових мінімумів для вихователя, сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Які документи потрібні для того, щоб бути патронатним вихователем?

Усім, хто зацікавився потрібно звернутися до КУ « Центр надання соціальних послуг». Для цього підготуи?те заяву про наміри стати патронатним вихователем, копію паспорта, копію трудовоі? книжки, висновки про стан здоров’я, довідку про відсутність судимості, документ, що затверджує право власності або користування житлом, письмову згоду на влаштування в патронат дитини від всіх членів сім’і?.

За детальнішою інформацією просимо звертатися до КУ « Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Винниченка, 28; телефон 0668344456

Чекаємо на Вас!