Відбулась зустріч з керівництвом ТОВ «ДІЛЬМАН ОРГАНІК»

Дата: 08.07.2021 17:44

Фото без описуСьогодні, 8 липня, в кабінеті міського голови відбулась робоча зустріч Ігоря Петрука з представниками ТОВ «ДІЛЬМАН ОРГАНІК», зокрема із засновником Міхаелем Дільманом та заступником директора – Олегом Попадинцем.

У нараді також взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський, перший заступник міського голови Василь Гнатюк, староста Прибилівського старостинського округу Ярослав Когутяк, керівники окремих відділів виконавчого комітету міської ради.

Під час зустрічі йшлося про співпрацю між ТОВ «ДІЛЬМАН ОРГАНІК» та Тлумацькою міською радою щодо залучення інвестицій в сфері альтернативних джерел електроенергії, а саме збору та надання інвестору – німецькій компанії FEFA вихідних даних для аналізу та прийняття рішення щодо будівництва вітрової електростанції в с. Прибилів.