Літо з книгою – в розпалі!

Дата: 12.07.2021 13:08

Фото без описуТриває літо, але у книжок немає канікул. Вже традиційно, в цей період,  бібліотеки Тлумаччини  працюють за програмами літніх читань, які спрямовані на активне залучення дітей до читання, змістовне, пізнавальне дозвілля з книгою.

Бібліотеки-філії сіл Локітка та Нижнів приєдналися до акції "Літо з книгою", яку розпочала бібліотека-філія с.Прибилів.

В бібліотеці-філії с.Нижнів проходять “Читацькі перегони”. Діти активно читають книги, пишуть відгуки, малюють малюнки, беруть участь у масових заходах.

Популяризуючи дитячу книгу бібліотека-філія с.Локітка влаштувала імпровізовані книгозбірні “Читальня просто неба”. Тут діти можуть взяти книги додому, погратися в рухливі та інтелектуальні ігри, помалювати, поспівати і т.д.

Бібліотеки активно використовують інтерактивні форми роботи: інтелектуальні ігри, літературні вікторини, турніри казкознавців, книжкові прем’єри, бібліогралочки, літні посиденьки, релакс-шоу.

Бібліотечне літо продовжується, приєднуйтесь!