Розпочато навчання за професією “оператор котельні”

Дата: 13.07.2021 16:18

Фото без описуЗ метою здійснення професійної підготовкибезробітних на замовлення роботодавців, 13 липня 2021 рокув Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочали навчання за професією оператор котельні10 зареєстрованих безробітних у Тлумацькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості осіб.

Перше заняття відбулося за участю заступника директора Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Мислюк Оксани Михайлівни, провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Баранської Зоряни Василівни, начальника служби обслуговування споживачів філії “Східна” АТ “Прикарпаттяобленерго”Ницак Федора Васильовича.

Під час навчання безробітні матимуть можливість набути професійні знання, уміння та навики, що забезпечить відповідний рівень професійної кваліфікації для подальшого працевлаштування у роботодавців, які здійснюють діяльність на теренах Тлумацької та Олешанської громад.