Святковий вечір СК «ПРИБИЛІВ»

Дата: 14.07.2021 09:59

Фото без описуМинулої неділі відбувся святковий вечір, присвячений нагородженню гравців футбольної команди СК «ПРИБИЛІВ» за перемогу у районному чемпіонаті з футболу.

Вітали золотих медалістів та нагороджували прибилівських футболістів міський голова Ігор Петрук, перший заступник міського голови Василь Гнатюк та голова федерації футболу Тлумацького району Богдан Іванус.

Довідка

Ця молода команда розпочала свій шлях ще у 2005 році, завдяки тоді ще граючому гравцю-колезі по команді, а пізніше сільському голові с. Прибилів – Володимиру Босечку.

За період з 2006 по 2010 роки команда постійно була в четвірці кращих команд Тлумацького району, а у 2011 р. футболісти зробили перший «золотий дубль» (виграли чемпіонат і Кубок району). У 2013 р. і у 2016 р. СК «ПРИБИЛІВ» повторив це досягнення.

За період з 2011 по 2017 рр. футбольна команда грала у 6-ти фіналах Кубка району, у 5 з яких перемогла. У 2017-2020рр. чотири роки поспіль вони ставали срібними призерами чемпіонату і двічі поступалися у фіналах Кубка. У 2019 р. команда дійшла до 1/8 фіналу Кубка Обласної Ліги Чемпіонів.

Сезон 2020/2021 р. розпочався невдало – у першому колі було багато нічиїх із середняками і аутсайдерами змагань, але завдяки перемогам над лідерами СК «ПРИБИЛІВ»  закінчив його на 4-ій сходинці. У другому колі футболісти не програли жодної гри (8 перемог і 2 нічиї), ставши таким чином переможцем чемпіонату району з футболу. А напередодні заключних турів чемпіонату до золотих медалей ще й виграли свій шостий Кубок району, здолавши у фіналі ФК «Пужники», і оформили, таким чином ще один «золотий дубль».

Отож, з 2005 по 2021 роки футболісти СК «ПРИБИЛІВ» були:

- 6 разів срібними призерами чемпіонату;

- 4 рази чемпіонами району;

- 2 рази фіналістами Кубка району;

- 6 разів володарями Кубка району (найбільше в історії Тлумацького району);

- 4 рази брали Суперкубок району.