Робочий візит в Тлумацький ліцей №1

Дата: 16.07.2021 13:16

Фото без описуУ четвер, 15 липня, першим заступником Василем Гнатюком спільно з депутатом обласної ради Богданом Плісом у рамках робочого візиту відвідали Тлумацький ліцей № 1. Головна мета візиту – ознайомлення з ходом підготовки закладу освіти до початку нового навчального року.

Під час зустрічі вони оглянули територію ліцею, а новопризначений керівник закладу освіти Людмила Олійник розповіла про проведену роботу в навчальному закладі та про подальші кроки щодо покращення умов навчання учнів, а також ознайомила із проблемними питаннями, вирішення яких потребує підтримки з боку міської ради.

Директор підняла питання щодо ремонту поточних санітарно-технічних приміщень і відкриття додаткових в підсобних господарчих приміщеннях ліцею.

Представники влади ознайомились із поточним станом навчальних класів та обговорили хід підготовки до початку нового навчального року.