Проведено засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 19.07.2021 11:23

У понеділок, 19 липня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та першого заступника міського голови Василя Гнатюка відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський  та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Салітра.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про затвердження структури та штатного розпису КП «Тлумачкомунсервіс», про внесення змін до складу постійно діючої комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги, про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тлумацької міської ради від 27 травня 2021 року № 97 «Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті Тлумацької міської ради», про внесення змін до складу постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Тлумацької міської ради, про внесення змін до складу постійно діючої комісії з розгляду заяв громадян, які проживають самотньо, про взяття їх на обслуговування та звільнення від плати за надання соціальних послуг Центром надання соціальних послуг Тлумацької міської ради, про встановлення режиму роботи аптеки «Аптека 24» по вул. Винниченка, 53 в м. Тлумачі, про надання статусу дитини-сироти, про взяття на чергу квартирного обліку, про розірвання договорів оренди нерухомого майна, про надання дозволу на проведення розважальних заходів для дітей на свіжому повітрі атракціоном «Юність», про надання дозволу на тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, про присвоєння поштової адреси житловому будинку, про надання одноразової матеріальної допомоги.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.