Історичне коріння – святий обов’язок кожного українця

Дата: 26.07.2021 10:18

Фото без описуКожен з нас повинен знати історію свого народу, своєї держави. Історія зберігає у своїй пам'яті події давно минулих днів. Це наша культурна спадщина. Завдяки їй ми знаємо, що в нашої країни існує минуле, що у нас є коріння, а наш народ має своїх героїв.

З метою вивчення історичного минулого, користувачі  побували в гостях убібліотеки-філії с.Нижнів, де бібліотекар Л.Кліщ провела засідання клубу «Родослов» на тему «Золоте відлуння пекторалі».

Здійснивши  літературно–археологічну розвідку, члени клубу поглибили свої знання про життя скіфів на території України, про культурну спадщину, що залишив цей загадковий кочовий народ. Користувачі мали змогу детальніше ознайомитись з життям та діяльністю відомого українського археолога Бориса Миколайовича Мозолевського. Саме йому маємо завдячувати за неоціненну знахідку – золоту пектораль, що є візитною карткою України.

Для народу його історія — це не просто минуле, це його душа. Той, хто не знає національної історії, ніколи не зможе зрозуміти свого народу й діяти на його благо.