«Село моє, маленька батьківщино»

Дата: 26.07.2021 11:30

Фото без описуМоє село - ти батько, мати і родина,

Моє село - це неба голубінь,

Моє село - маленька Батьківщина,

Моє село - це зустріч поколінь.

25 липня у селі Надорожна відбувся святковий концерт з нагоди 600-ліття з часу першої літописної згадки, в рамках якого було урочисто відкрито оновлений центр села.

Село – квітуче і красиве. Його справжньою окрасою є скромні і працьовиті люди, які не звикли до слави, але їх щоденна праця та спільні зусилля створюють неповторний образ Надорожної. І успіхи села – це перш за все успіхи його жителів, працелюбних, добрих і чесних людей.

У нашого народу є давня і добра традиція, розпочинати кожну справу молитвою. Тому щирою молитвою та Божим благословенням розпочав захід священнослужитель села – отець Роман.

Зі словами привітання до усіх присутніх звернулася голова громадської організації села Надорожна, головний організатор та спонсор свята – Марія Луців, яка щиро подякувала усім, хто долучився до ремонтних робіт.

Тлумацький міський голова Ігор Петрук, староста Надорожнянського старостинського округу Михайло Михайленко та директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Галина Петрунько привітали жителів зі святом і вручили їм Грамотами та Подяки.

Свої вітання з нагоди свята, своїм односельчанам дарували талановиті сестри, Михайленко, ведучий Павло Когутяк, солісти - Ольга Вітюк (ведуча), Вікторія Роговик, Марта Шенішевська, читець Ілона Романюк, а також дует «Мальви», у складі Алли Клюк та Віри Вакун.

З боку глядачів лунали гучні оплески, та панувала святкова, піднесена атмосфера. Кожен любитель народної пісні, мав можливість поспівати українських народних пісень.

Завершився захід святковими гуляннями під відкритим небом за участі яскравого запального гурту «Левко бенд».