Огірки з перевищеним вмістом нітратів використали в якості добрива

Дата: 30.07.2021 13:44

Фото без описуГоловне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про подальші проведені заходи щодо невідповідної продукції – огірків з перевищеним вмістом нітратів, які  експортувались з Молдови.

Так 28 липня 2021 року проведено позаплановий захід державного контролю на ТОВ «Консервний завод «Консерваторія» (Івано-Франківська область, м. Коломия, вул.  Січинського, 53), який був отримувачем свіжих огірків з республіки Молдова.

В ході роботи перевірено виконання розпорядження Головного державного інспектора в Івано-Франківській області про припинення обігу невідповідної продукції та підтверджено, що змінено її цільове призначення:  використання в якості органічних добрив  (огірки свіжі в кількості  21 200 кг  вивезено  на поля ТОВ «Консерваторія–Агро» с. Сопів Коломийського району).