До відома новостворених фермерських господарств сімейного типу та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які здійснюють господарську діяльність на території громади

Дата: 02.08.2021 15:23

Фото без описуВідповідно Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області у 2021 році для підтримки фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації в період з 1 серпня по 1 вересня поточного року розпочинає другий тур прийому документів за такими напрямами:

1) фінансова підтримка новостворених сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів шляхом часткового відшкодування вартості придбаної нової сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (далі - техніка та обладнання);

2) часткове відшкодування новоствореним фермерським господарствам сімейного типу вартості придбаної великої рогатої худоби, овець та кіз (далі - тварин), техніки та обладнання.

Заявки та документи приймаються в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації секретарем комісії за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 712 з 8.00 до 17.15 год..

Телефони для довідок: (0342) 55-22-09, 55-19-07, 55-21-63.

Порядок використання коштів надруковано в газеті «Галичина» від 26.03.2021 р. № 13 (5571).