Заробітна плата штатних працівників у червні 2021 року

Дата: 04.08.2021 16:25

Головне управління статистики інформує.

Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій області та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у червні 2021р. становив 12905 грн, що майже у 2,2 раза перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (6000 грн). За розміром середньої номінальної заробітної плати штатних працівників у червні 2021р. область посіла 11 місце серед регіонів України.

Найвищий рівень заробітної плати в області у червні 2021р.  спостерігався у сфері транспорту, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, у сільському господарстві, виробництві гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, сфері державного управління й оборони; обов`язкового соціального страхування, добувній промисловості і розробленні кар’єрів, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції,  де заробітки працівників перевищили середній показник по області              на 21,1–37,7%. Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у будівництві та сфері операцій з нерухомим майном (не перевищували 60,1% середнього показника по області).

Заробітна плата штатних працівників у червні 2021р. порівняно з травнем 2021р. збільшилась на 10,5%, а відносно червня 2020р. – на 17,7%.

Індекс реальної заробітної плати у червні 2021р. порівняно з травнем 2021р. становив 110,1%, відносно червня 2020р. – 107,5%.

Довідки за телефоном: (0342)79-20-09; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-OPLATA_PRACI.htm