Бібліотерапія: відпочивайте разом з книгою

Дата: 05.08.2021 15:15

Фото без описуДля книг, яким потрібні ліки гарні,

Відкрилась книжчина лікарня.

Лікарем стане кожен із вас.

У вільний день, у вільний час.

Бібліотерапія - допомога, зняття душевного стресу і лікування людей, в основі якого лежить читання ними книжок певного змісту, тематики.

Книжки - як люди: народжуються, живуть, старіють. Як і люди, можуть хворіти. А захворівши, потребують лікування. Для хворих книжок теж є спеціальні лікарні. Тільки вони називаються по-іншому: реставраційні майстерні.

З метою навчити дітей ремонтувати книги, доглядати за кімнатними рослинами, розвивати в кожної дитини смак до самостійної творчості, активної діяльності, виховувати повагу до книги, допомогти дитині навчитися бережливого ставлення до книги, у бібліотеці-філії села Бортники працює гурток «Книжкова лікарня».

Бібліотеки - філії с.Пужники, Нижнів  запрошують до терапії читання книг у свої бібліотеки та до подорожі сучасними романами видатних українських та зарубіжних письменників. Процес читання книг: «Інколи зачаровує історія. Часом на душу впливає ритм прози, заспокоюючи її. Інколи це ідея чи ставлення, запропоновані персонажем, що опинився в подібній до вашої ситуації. В будь-якому разі, романи здатні переміщувати вас в інший вимір і показувати світ з іншого боку».