Літня літературно-тематична акція «Невідома Україна» з нагоди 30-річчя Незалежності України

Дата: 05.08.2021 16:18

Фото без описуБібліотекарі Тлумацької Публічної бібліотеки та бібліотеки для дітей протягом серпня проводитимуть літературно-тематичні акції з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Мета цих акцій – донести до громадськості міста цікаву і різноманітну інформацію про минуле і сучасне України, сприяти підтримці у юних серцях патріотичного духу і національної свідомості. Розпочалася акція  викладкою, на свіжому повітрі, неймовірно цікавих та захоплюючих книг по історії  України та  здійснено захопливу подорож по країнах і континентах.

Представлені книги - своєрідна енциклопедія українських чуток, легенд і переказів.  Заглянувши у ці видання читач довідається про легенди українських замків і фортець, побуває на місцях із позитивною й негативною енергетикою, довідається про українських чаклунів, невіднайдені закляті скарби, про реліквії, які в минулому належали історичним діячам,  ознайомиться з величними пам’ятками природи - дивовижними за своєю красою озерами, печерними комплексами, заповідниками.  Особливу увагу приділено яскравим постатям Війська Запорозького, їхній політичній і державній діяльності. Відображено українсько-польсько-литовські взаємини, а також місцеві традиції державотворення періоду Київської та Галицько-Волинської Русі. Значну увагу приділено способу життя козаків, зображено умови боротьби з кочовими народами Сходу.

Книги не претендують на науковість, адже містика й наука - речі несумісні. Мета представлених видань розкрити багатогранний світ українців, показати його таємничий і неймовірно привабливий бік.

У наступній акції бібліотеки представлятимуть книги про видатних українців, які стали гордістю України. До зустрічі!