Відбулись засідання постійних комісій міської ради

Дата: 09.08.2021 14:25

Фото без описуУ понеділок, 9 серпня, відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової десятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 12 серпня ц.р.. У їх роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Постійною комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою (голова комісії – Петро Олексишин) були розглянуті питання: про передачу в оренду Івано-Франківській дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» майна без проведення аукціону, про внесення змін до переліку першого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні, про внесення змін до переліку другого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду без проведення аукціону, про затвердження протоколів проведення електронних аукціонів з оренди комунального майна, про внесення нерухомого майна до переліку об’єктів комунальної власності Тлумацької міської ради та інші.

Постійною комісією міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії – Оксана Мельник) були розглянуті питання: про встановлення вартості харчування в закладах середньої освіти Тлумацької міської ради, про затвердження цільової Програми національно-патріотичного виховання Тлумацької територіальної громади на 2021-2025 роки, про зміни у складі виконавчого комітету міської ради, про звернення міської ради.

Також продовжила свою роботу постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури  (голова комісії – Олег Присяжнюк), яка розглянула питання: про припинення права користування земельною ділянкою, про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, про затвердження проекту землеустрою, про розгляд звернень.