Літня літературно-тематична акція «Політичні портрети» з нагоди 30-річчя Незалежності України

Дата: 10.08.2021 15:50

Фото без описуНеможливо переоцінити важливість компетентних, глибоких та цікаво написаних біографій історичних постатей, що закладали підвалини нашої незалежності, у формуванні єдиної української нації.

Саме такими новими виданнями, що містять численні архівні документи, у тому числі й ті, що не були доступними раніше, бібліотекарі Публічної бібліотеки Тлумацької міської ради, продовжуючи вуличні акції присвячені 30-річчю Незалежності України ознайомлюють громадськість міста, усіх, хто цікавиться історією України та долею її славетних постатей з новими оригінальними виданнями серії «Політичні портрети».

Запрошуємо відвідати бібліотеку, де на вас чекає багато чого нового і незвіданного, адже цікавлячись життєвим шляхом того чи іншого видатного діяча історії України, інколи усвідомлюєш, як багато ми ще не знаємо і не зовсім розуміємо те химерне плетиво явищ, процесів і подій, яке і є нашим минулим.