Проведено засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 12.08.2021 09:39

Фото без описуУ четвер, 12 серпня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський  та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про внесення змін до Інструкції з діловодства у виконавчому комітеті Тлумацької міської ради у новій редакції затвердженої рішенням виконавчого комітету Тлумацької міської ради № 57 від 20.04.2021р, про відзначення Дня Державного Прапора, 30-ої річниці незалежності України та святкування Дня  Тлумацької територіальної громади, про організоване  завершення 2020-2021 навчального року та хід підготовки до нового 2021-2022 навчального року  в закладах освіти Тлумацької міської ради, про затвердження плану заходів з підготовки  закладів освіти Тлумацької міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр., про контингент учнів Тлумацької дитячої музичної школи та батьківську плату за навчання дітей на 2021-2022 навчальний рік, про затвердження переліку та вартості платних послуг, що надаються закладами культури клубного типу Тлумацької міської територіальної громади, про затвердження калькуляцій на послуги що надаються КП «Тлумачкомунсервіс», про надання дозволів на тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, а також питання які стосуються соціальної сфери тощо.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.