Відбулося засідання десятої сесії міської ради

Дата: 12.08.2021 17:24

Фото без описуСьогодні, 12 серпня, відбулося засідання десятої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука. У роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Богдан Пліс. На сесії були присутні керівництво та начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про виконання міського бюджету за перше півріччя 2021року, про внесення змін до бюджету Тлумацької міської територіальної громади на 2021 рік, про участь у дванадцятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, про встановлення вартості харчування в закладах середньої освіти Тлумацької міської ради, про затвердження цільової Програми національно-патріотичного виховання Тлумацької територіальної громади на 2021-2025 роки, про погодження звільнення з посади директора КП «Теплоцентр», про звернення депутатів міської ради, а також питання майнової та земельної сфер тощо.

З винесених на питань були прийняті відповідні рішення.