Обговорено питання проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами

Дата: 12.08.2021 17:04

Фото без описуЦього тижня в Тлумацькій територіальній громаді відбулася зустріч  податківців з Тлумацьким міським головою Ігорем Петруком та працівниками виконавчого комітету.

Під час проведення зустрічі начальник Тлумацької ДПІ Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Микола Іванішин розповів про основні особливості проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами, належних їм активів, з яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року, та яке відбудеться з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року.

На зустрічі обговорювалися питання щодо резервів наповнення місцевих бюджетів по податку на доходи фізичних осіб, податку на нерухоме майно, плати за землю, легалізації заробітної плати та дотримання трудового законодавства.

Також керівник податкової інспекції розповів присутнім про переваги використання програмних РРО і розяснив, в яких випадках РРО та ПРРО не  застосовуються, та про відповідальність за порушення встановлених вимог.

Учасники зустрічі домовилися про проведення спільних заходів щодо забезпечення поступлень до бюджету територіальної громади.