До 130-річниці від дня народження Євгена Коновальця

Дата: 16.08.2021 10:33

У вогні перетоплюється залізо у сталь,

у боротьбі перетворюється народ у націю»

Є. Коновалець

Євген Коновалець-одна із найвидатніших постатей української історії ХХ ст., творець і командир найбоєздатнішої військової частини Армії УНР-корпусу Січових стрільців, очільник Української військової організації та голова Організації українських націоналістів. Євген Коновалець-людина, яка присвятила себе боротьбі за Україну. Він організував Українську військову організацію, згодом-Організацію українських націоналістів, які зробили все можливе, аби Україна існувала.

З цієї нагоди у бібліотеці-філії села Бортники  проведено годину історичної правди «Сила волі-Євген Коновалець». Бібліотекар ознайомила молодь з життєвим шляхом та наголосила, що ця людина належить до тих непересічних особистостей, котрі Україна пам’ятатиме завжди. Вони вкарбовані в історію навічно, адже історія українського народу-це історія героїчних звитяг і трагічних поразок, багатьох можливостей і звершень і не менш великих втрат. До уваги відвідувачів у бібліотеці представлені матеріали, що знайомлять з біографією Євгена Коновальця, література про діяльність патріота.