Вітання зі святом Преображення Господнього

Дата: 19.08.2021 08:19

Шановні краяни!

Прийміть найщиріші вітання зі святом Преображення Господнього – з Яблучним Спасом!

За християнською традицією, у цей день згадують євангельську подію, коли апостоли побачили Ісуса Христа в Преображенні. Згідно зі Священним Писанням, Ісус разом зі своїми учнями піднявся на гору Фавор і почав молитися. У ту мить його вигляд змінився: обличчя просяяло, тіло і одяг залило Божественне світло. Побачивши це, апостоли наповнилися блаженством. На знак подяки люди стали приносити в храми виноград і яблука. Частину плодів було прийнято освячувати – фрукти символізують духовну солодкість, яку відчули учні Христа в момент його перетворення.

Також, Віковічне християнське свято Спаса – свято земних благодатних плодів та хліба, свято нового урожаю. А для прихожан Храму Преображення Господнього УАПЦ  міста Тлумач та храму «Трьох Святителів» села Прибилів – це ще й Храмове свято.

Тож, нехай це урочисте свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать.

Бажаю кожному із нас миру, спокою, благополуччя! Хай вірними супутниками у житті будуть здоров’я, щастя, всеперемагаюча любов, нетлінна віра та світла надія!

З повагою,

Тлумацький міський голова                                                    Ігор Петрук