Відбувся щорічний турнір, присвячений пам’яті ветеранів футболу села Грушки та з нагоди 30-ї річниці незалежності України

Дата: 19.08.2021 20:35

Фото без опису19 серпня,  на величний празник Преображення Господнього, до Грушки з’їхалися футболісти з Бортник, Пужник, Королівки та Підвербців, а також завітало керівництво Тлумацької міської ради – міський голова Ігор Петрук, його перший заступник Василь Гнатюк та начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою, місцевий мешканець Ігор Худицький. Загалом за Кубок Переможця футбольного турніру пам’яті ветеранів футболу с.Грушка боролося шість команд  – по одній від згаданих населених пунктів та дві від села-організатора.

Розпочалися змагання із вітального слова очільника громади Ігоря Петрука та хвилини мовчання, якою вшанували грушківських ветеранів футболу. У результаті завзятої звитяги золото здобули спортсмени с.Пужники, які отримали згаданий Кубок, Грамоту та медаль Тлумацької міської ради за виборене найвище місце в турнірній таблиці, а також футбольний м’яч.  Повернулися додому не з порожніми руками і футбольні команди с.Бортники та с.Грушка, які за зайняті  ІІ та ІІІ місця також отримали відповідні нагороди – срібні та бронзові медалі, Грамоти та м’ячі.