До Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України
Державний прапор-невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора.
З цієї нагоди, напередодні в читальному залі Публічної бібліотеки Тлумацької міської ради експонується викладка історичної літератури «Прапор України – символ віри і добра».
У представлених виданнях описана історія нашої країни, символи національної та державної величі, а також захоплюючі розповіді, присвячені людям, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність.
З нагоди 30-їрічниці Незалежності Українибібліотеки-філії організували книжкові виставки та перегляди літератури, матеріали у яких висвітлено тривалий шлях, пройдений нашою державою та перспективи розвитку України.
Бібліотекар О. Гардаман у бібліотеці-філії с.Попелівпрезентувала для своїх користувачів тематичну книжкову виставку «Україна рідний серцю край».Тематичний куток «Хай світлим буде день твій, Україно» організувала бібліотекар села Королівка. Книжково-ілюстративну виставку «Живи у віках незалежна Україно», запропонувала бібліотекар бібліотеки-філії с.Палагичі. Навиставках представлено історичні, документальні та науково-пізнавальні видання про нашу батьківщину, її багатовікову історію, тернистий шлях державотворення, національну символіку, народні традиції, сьогодення.
У Народному домі села Бортники відбулось дитяче свято «Родинні обереги з прабабусиної скрині». Діти з великим задоволенням декламували вірші про Україну, маму, село, танцювали, приймали активну участь у іграх та конкурсах. Бібліотекар Н.Купчак ознайомила присутніх з виставкою-інсталяцією «У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнавай».
Бібліотекар бібліотеки-філії с.Нижніворганізувала вуличну акцію «Це моя Україна!» та провела мандрівку в славні періоди історії нашого народу, розповіла про національні та народні символи України.
Кожен з нас повинен знати історію свого народу, своєї держави. Освідчена людина завжди розуміє, що без минулого немає майбутнього, без традиційного немає нового, без колишнього немає теперішнього.