У Тлумачі відбувся турнір з футболу пам'яті Ярослава Кікця

Дата: 25.08.2021 09:26

Фото без описуУчора, 24 серпня, в рамках святкування 30-ї річниці Незалежності України, у Тлумачі, пройшов традиційний турнір з футболу пам'яті Ярослава Кікця. Слід зазначити, що саме Ярослав Іванович стояв у зародженні спорту на теренах Тлумаччини коли Україна відновила свою Незалежність.

На урочистому відкритті турніру його учасників та гостей привітали Тлумацький міський голова Ігор Петрук, депутат Івано-Франківської обласної ради Андрій Яворський, заступник начальника управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Костянтин Лисейко, заступник міського голови Василь Гнатюк, начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту міської ради Володимир Пеник і дружина Ярослава Івановича Марія Кікцьо.

Участь у спортивному заході взяли команда Тлумацької міської ради, об’єднана команда відділення поліції №5 та прокуратури і команда групи здоров’я м.Тлумача. Перемогу у турнірі святкували футболісти Тлумацької міської ради, друге місце здобула об’єднана команда відділення поліції №5 та прокуратури, а третє - команда групи здоров’я м.Тлумача.

Учасники змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами Тлумацького міського голови.