У Тлумацькій громаді організовано та вручено «Шкільний портфелик»

Дата: 26.08.2021 09:50
Кількість переглядів: 2096

Перед початком навчального року кожен учень повинен відчувати себе комфортно та мати усе необхідне для успішного навчального старту. Традиційно у Тлумацькій громаді організовано та вручено «Шкільний портфелик» службою у справах дітей на передодні 1 Вересня 2021 року для 35 учнів 1-11 класів з категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Дітям вручено портфелики з усім необхідним шкільним приладдям.

18 портфеликів для школярів приготувала Тлумацька міська рада та 17 портфеликів Тлумацька УГКЦ під керівництвом декана о.Павла Дутчака. До цієї традиції також долучилися ТзОВ «ШТЕРН АГРО» та магазин «Олеся».

Діти - наш найдорожчий скарб, радість, наше натхнення і наше майбутнє. Існує дві дуже важливі речі, які кожний з нас має усвідомити: незалежно від обставин, кожна дитина має бути щаслива, а дорослі повинні сприяти цьому. Цей рік є непростим для всіх  нас, але пристосувавшись до умов, які диктує життя, ми з вами здобуваємо новий досвід, вчимось разом дисциплінувати себе та знаходити нові можливості для розвитку, тим самим показуючи гідний приклад подолання перешкод молодому поколінню.