Проведено семінар

Дата: 27.08.2021 13:04

Фото без опису26 серпня 2021  року  фахівцем з профорієнтації Тлумацької  районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник проведено семінар  Презентація роботодавця з метою прискорення працевлаштування шукачів роботи шляхом інформування про ПОУ, які здійснюють підбір персоналу, перелік вільних вакантних посад, ознайомлення з послугами щодо підбору персоналу та технологіями пошуку працівників, які надають спеціалісти-рекрутери служби зайнятості. В даному заході взяли участь: старший лейтинант 3 –го відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальноїпідтримки – Віталій Гайовий та 7 безробітних громадян.

Розпочала роботу заходу Мар’яною Олійник, ознайомивши метою, темою зустрічі, переліком актуальних вакансій та вимогами роботодавця до претендента.

Наділі, Віталій Гайовий ознайомив присутніх з посадами, які потребують укомплектування в 44 - тій окремій артилерійській бригаді, 14 - тій окремій механізованій бригаді, 128 – мій окремій гірсько – штурмовій бригаді, 24 – тій окремій механізованій бригаді, 10 – тій окремій гірсько - штурмовій бригаді, про можливість зробити кар’єру, надав інформацію про порядок прийому та умови проходження військової служби за контрактом, про матеріальне і грошове забезпеченнята соціальні гарантії встановлені законами.