«Мій сонячний дім – моя Україно!»

Дата: 30.08.2021 08:05

Привітний і світлий наш сонячний дім,

Як радісно й весело жити у нім.

Тут мамина пісня і посмішка тата.

В любові й добрі тут зростають малята.

Дзвінка наша пісня до сонечка лине:

«Мій сонячний дім — це моя Україна!»

Чарівна українська земля, оперезана легендами й переказами, виколисана буйними вітрами, омита чистими водами Дніпра, замаєна стрункими березами та могутніми дубами. В якій кожен день дзвенить щирими потоками пісень.

І не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, у Івано–Франківську чи Дніпрі, в місті чи в селі. Не має значення скільки нам років, адже всіх нас єднає наша  Батьківщина – Мати і наше спільне майбутнє, яке залежить тільки від нас.

24 серпня вся Україна відзначила 30 річницю Незалежності. У місті Тлумачі та селах Тлумацької громади з 22 по 29 серпня відбулися святкові заходи з нагоди 30 річниці Незалежності України: урочисті віче, святкові концерти, дитячі розважальні програми, фольклорні подвір’я, театралізована хода та виставки майстрів народного мистецтва.

Свої таланти нашій неньці Україні дарували аматори народного мистецтва: фольклорні колективи, вокальні ансамблі, солісти-вокалісти, хореографічні колективи, читці, духовий оркестр та Троїсті музики.