Привітання міського голови з Днем знань

Дата: 01.09.2021 08:06

Фото без описуДорогі учні, шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю всіх вас із вересневим святом першого дзвоника – Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнений, що зерна науки зростуть у юних душах школярів урожаєм мудрості та натхнення.

З усією теплотою серця цього дня висловлюю слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Шановні батьки! Нехай ваші діти прославляють Україну, наш край, свою сім’ю та школу. Це і стане найкращим подарунком для кожного учителя та кожного батька!

Бажаю усім учням цілеспрямованості і наполегливості в оволодінні знаннями, вчителям – здоров’я, терпіння і натхнення! Ніколи не пускайте у своє серце зневіру і байдужість, ставте високі цілі і досягайте їх!

Зі святом вас усіх – із Днем знань!

З початком нового навчального року!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук