У Тлумачі визначать кращу спортивну громаду Тлумаччини

Дата: 07.09.2021 14:06

У вівторок, 7 вересня, у Великій залі адмінбудинку міської ради під головуванням міського голови  Ігоря Петрука та першого заступника Василя Гнатюка відбулася нарада щодо проведення спортивних змагань «Краща спортивна громада Тлумаччини» серед команд старостинських округів до 30-ої річниці проголошення Незалежності України та Дня фізичної культури і спорту.

У нараді взяли участь начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Пеник, інструктор-методист Тлумацького ДЮСШ Галина Лисейко, старости старостинських округів та інші.

Проведення спортивних змагань  «Краща спортивна громада Тлумаччини» заплановане на 19 вересня цього року та має відбутися на міському стадіоні «Колос». Команди старостинських округів будуть змагатися у наступних видах: волейбол, міні-футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, шахи, шашки і армспорт.