Калейдоскоп майстерності «Гердан – традиційна жіноча прикраса»

Дата: 13.09.2021 17:05

Фото без описуПід такою назвою пройшов мистецький захід в Тлумацькому народному домі, який організували спільно провідний методист комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Ольга Боніковська та голова громадської організації «Тлумацька палітра» Світлана Федоришин.

На калейдоскоп майстерності завітали учениці Тлумацького ліцею № 1 та № 2 спільно з своїми вчителями, майстринями з міста Тлумача Діаною Риндич та Наталією Балаш.

В рамках заходу діти ознайомилися з історією виникнення герданів, символікою візерунків, кольорів у прикрасах з бісеру та переглянули відеосюжети про українських майстринь по бісеру. Про свою творчість розповіла гостя дійства – майстриня по бісеру Романія Сурнова з села Кутище Тлумацької громади.

Працівники Публічної бібліотеки Тлумацької міської ради організували виставку книг по бісероплетінню «Творчість – це мова душі».

Майстрині Світлана Федоришин та Романія Сурнова провели майстер-класи  для дівчат по виготовленню герданів на станках та представили свої роботи. Подяками комунального закладу «Центр культури та дозвілля» нагородили майстринь-учасниць калейдоскопу майстерності.