Привітання міського голови з Днем працівника лісу

Дата: 19.09.2021 07:23

Фото без описуШановні працівники лісового господарства!

Щорічно у третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які опікуються лісовими багатствами держави та сприяють їхньому раціональному використанню.

Ваша благородна праця, спрямована на примноження і раціональне використання лісових ресурсів нашої держави, що виплекані багатьма поколіннями українських лісівників, завжди користується заслуженою шаною всього народу. Створені вашими працьовитими руками зелені шати надійно захищають землю від водної та вітрової ерозій, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля.

У цей святковий день дозвольте висловити вам слова вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов'язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров'я, стабільності та оптимізму! Нехай збувається все задумане. Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук