Питання №1 – підготовка до нового опалювального сезону

Дата: 17.09.2021 14:32

У п’ятницю, 17 вересня, міський голова Ігор Петрук та перший заступник міського голови  Василь Гнатюк  провели нараду з керівниками підприємств ЖКГ, комунальних установ, окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та суб’єктами господарювання, які надають послуги з теплопостачання.

Під час неї головна увага була зосереджена на вкрай актуальному сьогодні питанні підготовки до нового опалювального сезону, яке потребує посиленого контролю та координації дій. На нараді обговорили проблемні питання та окреслили шляхи їх вирішення.

Наразі об’єкти житлово-комунального господарства і соціальної сфери, освітні та медичні заклади  загалом готові до сталої роботи в осінньо-зимовий період. Тим не менш, до початку опалювального сезону необхідно ще вирішити низку поточних завдань.