Відбулася щотижнева робоча нарада
У понеділок, 20 вересня, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри.
Під час наради обговорювалися питання: про епідемічну ситуацію на території міської ради, спричинену коронавірусом, та заходи щодо недопущення його поширення, про вакцинацію жителів громади, про роботу закладів освіти і дитячих садків, про підготовку до опалювального сезону 2021-2022 рр., про наведення благоустрою у населених пунктах громади, про роботу комунальних підприємств та установ, про підготовку до обласного фестивалю «Покутські джерела», який відбудеться 26 вересня 2021 р. у м. Тлумачі тощо.
За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ були дані відповідні доручення.