Проведено засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 20.09.2021 16:15

Фото без описуУ понеділок, 20 вересня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про внесення змін до складу постійної діючої комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги, про вартість шкільного обіду в Тлумацькому ліцеї № 1 Тлумацької міської ради, про батьківську плату в закладах дошкільної освіти Тлумацької міської ради, про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, про надання дозволу на виготовлення технічних умов, про надання дозволів на укладення договорів дарування, про затвердження та направлення до суду подання щодо призначення опікуна над малолітніми дітьми, про присвоєння поштової адреси, а також питання які стосуються соціальної сфери тощо.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.