Храмове свято у Гринівцях

Дата: 22.09.2021 16:29

Фото без опису21 вересня жителі села Гринівці святкували храмове свято – Різдво Пресвятої Богородиці. У цей день, у селі відбувся творчий звіт фольклорного аматорського колективу «Розмай», клубу с. Гринівці, керівник Ольга Гринюк, режисер-постановник – Василь Гринюк, яким мають присвоїти звання «народного» колективу.

Розпочався захід із благословення отця Андрія та отця Михайла.

З привітальними словами до усіх присутніх звернувся голова Тлумацької міської ради – Ігор Петрук, який нагородив подяками старосту села – Богдана Гринишина, керівника колективу – Ольгу Гринюк та режисера постановника – Василя Гринюка.  Зі щирим словом звернулася директорка КЗ «Центр культури ти дозвілля» Галина Петрунько, яка нагородила учасників колективу «Розмай» грамотами. Також зі словами привітання виступили гості із Івано-Франківського коледжу фізичного виховання – директор Любомир Пасічняк та заступник Світлана Вознюк. Гості із навчально-методичного центру культури та туризму Прикарпаття – головний режисер Іванна Мішура (Доля), методист по музичному жанру Анастасія Лапка та провідний методист відділу нематеріальної культурної спадщини Марія Стефурак.

Для усіх присутніх, фольклорний колектив «Розмай» представив змістовну і цікаву творчу програму, а саме: театралізовані постановки, разом із театром «Браво», Івано – Франківського коледжу фізичного виховання, літературно – музичні композиції та виконання українських народних пісень.

У заході також взяли участь запрошені колективи з Івано-Франківського коледжу фізичного виховання – тріо викладачів, дует, гурт SPART@, театр «Браво».

Свої хореографічні композиції виконали Яна Войтюк та Тарас Демків, вихованці студії танцю «Star dens», керівник Микола Старчук.

На завершення заходу, усі учасники виконали пісню «Многая літа».