Екскурсія до бібліотеки – нові враження і нові друзі!

Дата: 23.09.2021 10:21

Фото без описуОсь і прийшла осінь. Вона підкорила собі природу. Всюди відчувається її подих. Вона різна: й красива, й примхлива.

І саме в цю чарівну осінню пору до бібліотеки-філії с.Гостів на екскурсію «Чарівне царство книжок» завітали першокласники Гостівського ліцею із своєю першою вчителькою Г.І Острижнюк. Бібліотекар Н.Гопей ознайомила правилами поведінки з книгою, підготувала загадки та цікаві ігри. Діти активно приймали участь у вікторинах, іграх, поринули в чудовий казковий світ.

Цікава екскурсія відбулася в бібліотеці-філії с.Нижнів. Малі читайлики завітали у яскравий книжковий світ здатен не лише навчити, а й здивувати, відпочити. Бібліотекар О.Кліщ ознайомила із розмаїттям цікавих, яскравих книг, підготувала розмальовки, веселі ігри, подарувала дітям нові враження та допомогла потрапити до чарівного світу принцес, фантастичних пригод та мандрів.

Всі діти, що побували на екскурсіях, мали змогу записатися до бібліотеки і стати справжніми читачами.