Тлумацька міська рада

Громадські обговорення

Дата: 23.09.2021 13:38
Кількість переглядів: 28

Щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ)  для влаштування вапнякового кар’єру з метою промислової розробки надр родовища корисних копалин за межами населеного пункту с. Олешів Тлумацької міської ради.

З  22 вересня 2021 року по 22 жовтня року триватимуть  громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для влаштування вапнякового кар’єру з метою промислової розробки надр родовища корисних копалин за межами населеного пункту с. Олешів Тлумацької міської ради.  Замовником даної містобудівної документації являється виконавчий комітет Тлумацької міської ради.

Слухання відбудуться в приміщенні клубу с. Олешів  19 жовтня 2021 року о 11.00 год.

Пропозиції просимо подавати включно до 22 жовтня 2021 року за адресою:

м. Тлумач, вул. І. Макуха, 12, головному спеціалісту-архітектору міської ради Комановському Андрію Мироновичу або на електронну адресу відділу будівництва, містобудування та архітектури tlumacharchitec@gmail.com

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої  розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Документи 1

Документи 2