Відбулись засідання постійних комісій міської ради

Дата: 24.09.2021 14:59

Фото без описуУ п’ятницю, 24 вересня, відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової одинадцятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 30 вересня ц.р.. У їх роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Постійною комісією міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури  (голова комісії – Олег Присяжнюк) було розглянуто понад 200 питань, серед яких: про затвердження технічної документації, про затвердження проектів землеустрою, про надання дозволу на розроблення технічної документації, про припинення права користування земельною ділянкою, про надання дозволу на поділ земельної ділянки, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, про передачу земельних ділянок в суборенду, про затвердження експертної грошової оцінки, про надання дозволів на розроблення детальних планів територій та їх затвердження, про розгляд звернень тощо.

Постійною комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою (голова комісії – Петро Олексишин) були розглянуті питання: про внесення змін до відомостей про комунальне підприємство «Культурне рибне господарство «Нептун» Тлумацької міської ради, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження статуту в новій редакції, про припинення діяльності КП «Сількомунгоспт с.Палагичі» Тлумацької міської ради, про закріплення майна на праві оперативного управління за Тлумацьким ліцеєм №2 Тлумацької міської ради, про затвердження протоколу проведення електронного аукціону з оренди комунального майна, про внесення нерухомого майна до переліку об’єктів комунальної власності Тлумацької міської ради, про прийняття у комунальну власність та взяття на баланс майна та цілий ряд інших майнових питань.