Місце зустрічі - бібліотека

Дата: 27.09.2021 08:14

Фото без описуЧасто кажуть, що осінь - це пора коли не тільки у природі, але й на душі стає прохолодно і просто хочеться зігрітись чиєюсь присутністю,  простим теплим словом, цікавою книгою.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек  та чудової  осінньої  пори у бібліотеці – філії  с.Кутище організовано виставку-інсталяцію «Люба осінь завітала».  Бібліотекар Г.Мичкодан  для користувачів бібліотеки запропонувала новинки сучасної художньої прози різноманітних жанрів, добірку книг на осінь. Саме те, що потрібно, аби сховатись у кімнаті з чашкою чаю та цікавою книгою.

У бібліотеці-філії с.Вікняни діє виставка новинок літературного світу «Що читати восени: книжкові новинки цього сезону», де осінній настрій звучить в різних тонах і дозволяє відчути промінчики літнього тепла разом із поетичними рядками.

Осіння книга вселяє надію, створює особливий настрій, часом трохи сумний, але при цьому добрий і оптимістичний. Насправді захоплюючих та цікавих творів для прохолодної осінньої пори, у бібліотеках не злічити. Тож нехай ці книги принесуть тепло до вашого дому та у ваше життя, незважаючи на погоду за вікном.

Тож запрошуємо всіх до «осіннього читання»!