Відбулись засідання постійних комісій міської ради

Дата: 27.09.2021 13:37

У понеділок, 27 вересня, відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової одинадцятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 30 вересня ц.р.. У їх роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Постійною комісією міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії – Оксана Мельник) були розглянуті питання: про затвердження переліку адміністративних послуг, про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2020 року № 14-1-2/2020 «Про затвердження Положення про старосту Тлумацької міської ради», про реорганізацію комунального закладу «Тлумацька централізована бібліотечна система» Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області шляхом приєднання, про зміни у складі виконавчого комітету міської ради, про звернення депутатів міської ради.

Постійною комісією міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Любомир Шкунда) були розглянуті питання: про розгляд Прогнозу бюджету Тлумацької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, про затвердження змін до фінансового плану КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради за ІII-й квартал 2021 року та калькуляції вартості транспортування хворих в КНП «Тлумацька центральна міська лікарня», про відновлення медичної практики в фельдшерсько-акушерських пунктах шляхом переведення їх в медичні пункти тимчасового базування, про комплексну цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Тлумацької міської ради на 2022-2025 роки.