Привітання міського голови з Всеукраїнським Днем дошкілля

Дата: 27.09.2021 10:47

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти громади!

У цей осінній святковий день прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля!

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, щоденна наполеглива, і натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення.

Вам довіряють найцінніше, що може бути у людини – дітей. Ви не лише натхненно працюєте над вихованням майбутнього покоління, ви даруєте їм свою любов, турботу і тепло.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм!

Міцного здоров’я Вам, щастя, добра та натхнення! Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя дають дружні сходи в серцях і душах дітей!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук