Відбувся круглий стіл на тему «Безоплатна правова допомога внутрішньо переміщеним особам»

Дата: 28.09.2021 14:45

Фото без опису28 вересня фахівцями відділу “Тлумацьке бюро правової допомоги” спільно із працівниками комунальної установи «Центру надання соціальних послуг» та Служби у справах дітей Тлумацької міської ради проведено засідання круглого столу присвяченого внутрішньо переміщеним особам на базі відділу «Тлумацьке бюро правової допомоги».

Під час заходу було обговорено що кожен житель України має право на безоплатну правову первинну допомогу. Але є питання, які неможливо вирішити лише за допомогою консультацій і роз’яснень. Необхідне представлення інтересів людей у судах, інших органах. Тож, соціально незахищені категорії населення можуть отримати безоплатну вторинну правову допомогу. Серед них – і внутрішньо переміщені особи.

Для отримання безоплатної вторинної правової допомоги внутрішньо переміщені особи мають подати такі документи:

- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків такої особи та/або її представника, опікуна, піклувальника;

- довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Нагадаємо, що для отримання правових консультацій Ви можете звернутися до відділу «Тлумацьке бюро правової допомоги», Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться за адресою: м. Тлумач, пл. Д. Галицького, 17, тел. (03479) 2-11-37, (099) 299-79-34.

Також детальну інформацію щодо отримання безоплатної правової допомоги можна дізнатися, зателефонувавши за номером «гарячої лінії» системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Наталія Чігур

#ПравоваДопомога #БПД #публічна бібліотека