Відбулося засідання одинадцятої сесії міської ради

Дата: 30.09.2021 16:01

Фото без описуСьогодні, 30 вересня, відбулося засідання одинадцятої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука. На сесії були присутні керівництво та начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ, організацій та старости старостинських округів.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про розгляд Прогнозу бюджету Тлумацької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, про затвердження змін до фінансового плану КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради за ІII-й квартал 2021 року та калькуляції вартості транспортування хворих в КНП «Тлумацька центральна міська лікарня», про відновлення медичної практики в фельдшерсько-акушерських пунктах шляхом переведення їх в медичні пункти тимчасового базування, про затвердження переліку адміністративних послуг, про комплексну цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Тлумацької міської ради на 2022-2025 роки, про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2020 року № 14-1-2/2020 «Про затвердження Положення про старосту Тлумацької міської ради», про внесення змін до відомостей про комунальне підприємство «Культурне рибне господарство «Нептун» Тлумацької міської ради, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та затвердження статуту в новій редакції, про припинення діяльності КП «Сількомунгосп с.Палагичі» Тлумацької міської ради, про реорганізацію комунального закладу «Тлумацька централізована бібліотечна система» Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області шляхом приєднання, про зміни у складі виконавчого комітету міської ради, про звернення депутатів міської ради, а також цілий ряд майнових та земельних питань тощо.

З даних питань були прийняті відповідні рішення.