У Тлумацькій громаді відзначили Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2021 13:31

Вартий пошани сивий волос

І старенький тихий голос.

До тих зморшок придивіться,

Станьте ближче й поклоніться!

1 жовтня в Тлумацькому народному домі пройшов святковий захід з вшанування людей похилого віку «Мудрі і багаті літами», організований КЗ «Центр культури та дозвілля» (директор Галина Петрунько) спільно з КУ «Центр надання соціальних послуг» (директор Світлана Маринчук). Літні люди мали змогу поспілкуватися один з одним за святковим столом, переглянути концертну програму та спільно поспівати українських пісень. Свої музичні вітання дарували усім дует Мальви у складі Алли Клюк та Віри Вакун, Василь Білан, Ольга Гардаман, Лілія Козак та Свтліна Камінська.

З вітальним словом до людей поважного віку звернувся міський голова Ігор Петрук, який побажав усім хорошого настрою, щоб кожен день додавав бадьорості, сонячне проміння зігрівало серця, міцного здоров’я, душевної рівноваги, тепла рідних і близьких, ще довгих років життя.