Фольклорний аматорський колектив «Розмай» отримав звання «Народний»

Дата: 13.10.2021 11:49

Фото без описуФольклорний аматорський колектив «Розмай», керівник колективу Ольга Гринюк, режисер – постановник – Василь Гринюк, був заснований у 2017 році в селі Гринівці Тлумацької міської ради. З моменту свого утворення і до сьогодні, колектив «Розмай» пропагує славні українські традиції, несе в собі любов до пісні, народних звичаїв та обрядів, зберігає і демонструє красу і неповторність української культури, яка здатна дивувати, захоплювати і дарувати радість та естетичну насолоду.

Його творчість зміцнює народні фольклорно - мистецькі традиції, формує у сучасників високе почуття патріотизму та збагачує духовно.

Як результат творчої наполегливої праці керівників та учасників, постановою колегії від 29.09.21 року, колективу було присвоєно звання «Народний».

Щиро вітаємо керівників та учасників уже «Народного» фольклорного аматорського колективу «Розмай» та бажаємо вам творчої наснаги і плідної праці на культурній ниві.