Привітання міського голови з Днем захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2021 00:47

Дорогі захисники і захисниці України, ветерани!

Шановні краяни!

Щиро вітаю  вас з Днем захисників і захисниць України – святом, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії: українського козацтва, воїнів Української Повстанської Армії, героїв сьогодення – Героїв Небесної Сотні, захисників незалежності і територіальної цілісності України!

Сьогодні ми згадуємо, молимось, і дякуємо тим, хто покликаний захищати свою Батьківщину. Це також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України.

Наша подяка захисникам України, котрі сьогодні несуть нелегку військову службу, виявляють мужність, стійкість, витримку, захищаючи незалежність нашої держави. Ми всі віримо, що ваші патріотичний дух та незламна воля до перемоги здолають будь-які перешкоди.

Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму. Підносимо щиру молитву нашій Небесній Заступниці – Пресвятій Богородиці, щоб покрила своїм Святим Омофором Україну та наше військо, повсякчас підтримувала нас, оберігала мужніх українських воїнів та їхні життя, і щоб у нашій державі запанував мир!

Здоров’я всім вам, щастя, миру на нашій українській землі!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

міський голова                                                      Ігор Петрук