Звернення

Дата: 19.10.2021 14:28

Фото без описуШановні жителі громади!

Епідеміологічна ситуація в громаді значно погіршується . Станом на 18.10.2021 зареєстровано 174 випадки ГРВІ .

У 94-х осіб методом ПЛР підтверджено Covid-19.  Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в м. Тлумач (48), с. Остриня (12), с.Палагичі (5), с.Гринівці (5).  Заздалегідь  неможливо передбачити,  як  у пацієнта з COVID-19 буде протікати хвороба. Через штам «Дельта» стан інфікованого може дуже різко погіршитися і за декілька днів із відносно стабільного перейти в критичний. Тільки вакцинація допомагає мінімізувати ризик тяжкого перебігу корона вірусної хвороби та навіть смерті.

Вакцинальна компанія триває! Протягом минулого тижня 769 осіб було вакциновано мобільними бригадами та у пункті щеплення КНП «Тлумацький ЦПМД», з них отримали одну дозу - 441 людини, а 328 осіб отримали другу дозу. Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від корона вірусної хвороби.

Вакцинуйтесь доступними вакцинами  Astra/Zeneca, Coronavac  та Pfizer. Адже навіть у разі захворювання на COVID-19 у більшості вакцинованих пацієнтів хвороба має легкий перебіг. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном : +380995322023.

Вакцинуйтеся та носіть маски, які значно уповільнюють поширення корона вірусу та можуть врятувати життя!!!