Зустріч з книгою у бібліотеці

Дата: 28.10.2021 16:43

Фото без опису«Що за насолода знаходитися в хорошій бібліотеці!

Дивитись на книги - це вже щастя!»

Ч. Лем

Усі ми добре знаємо, що книга - джерело знань. І ті, що читають завжди будуть керувати тими, хто дивиться телевізор. Цінність книги неможливо охопити, адже вони примушують вмикати свою увагу. Ось, чому читати завжди цікаво.

У бібліотеку-філію с.Олешів завітали учні 3 класу Нижнівського ліцею з вчителькою Бородайкевич Г. І. Діти з цікавістю поринули у світ цікавих книг, мали змогу погортати  дитячі книжечки та журнали, таким чином кожна дитина відчула себе відвідувачем-читачем бібліотеки.

Цікава зустріч у бібліотечній світлиці з вікторинами, іграми відбулася у Пужниківській бібліотеці-філії.  Діти  із  задоволенням продовжували фрази та цитували діалоги з відомих казок, відгадували загадки, знайомилися з правилами дбайливого ставлення до книги та поведінки в бібліотеці.

У наших бібліотеках кожен обов'язково знайде щось цікаве, а зустріч з книгою надовго залишилися в пам’яті юних читачів.