Шановні автомобілісти та дорожники!

Дата: 31.10.2021 01:01

Від імені Тлумацької міської територіальної громади прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника!

Щиро вітаємо з професійним святом усіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, усіх, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток галузей народного господарства.

Своєю невтомною працею ви робите вагомий внесок у розвиток України та нашого рідного краю. Ваша робота має виняткове значення! Саме від стану доріг та вашої злагодженої роботи залежить якість та своєчасність забезпечення потреб громадян, економіки та соціальної сфери громади.

Зичимо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, подальшої успішної та безаварійної роботи, невичерпної енергії, нових досягнень, яскравих емоцій, зеленого світла на автошляхах. Нехай усі ваші дороги ведуть до успіху.

З повагою,

міський голова                                                            Ігор Петрук